vianocny firemny vecierok

Vychutnajte si firemný večierok ako nikdy predtým!

Obdobie jesene a zimy je ako stvorené na organizovanie firemných večierkov. Či už na utuženie pracovného kolektívu, alebo oslavu firemných úspechov a Vianoc. Otázka však znie – kde firemný večierok zorganizovať? Odpoveďou môže byť práve naša reštaurácia Friends & Rosario, ktorá získala Certifikát výnimočnosti – Tripadvisor Travellers Choice 2020, 2021, 2022!

Nájsť miesto na firemný večierok, ktoré sa môže pýšiť unikátnou priateľskou atmosférou a zároveň dostatkom priestoru, nemusí byť vždy jednoduché. Najmä, ak ho hľadáte v centre Nitry. Naša reštaurácia Friends & Rosario Vás aj vašich kolegov rozhodne chytí za srdce už samotnou lokalitou v centre mesta, s vlastným bezplatným parkovaním, klimatizovaným priestorom, pohodlným sedením, veľkou terasou, detským ihriskom, či krbom. Každý sem ľahko trafí a už prvé kroky do našich priestorov Vás presvedčia o tom, že sa môžete tešiť na veľký kulinársky zážitok!

Povedzme si na rovinu, firemné večierky sú najmä o dobrom jedle. To je jedným z hlavných lákadiel, prečo na večierok prísť a nesedieť radšej doma alebo s kamarátmi na pive. Môžete si byť istí, že naši skúsení kuchári na čele s talianskym šéfkuchárom Rosariom veľmi dobre vedia, ako potešiť chuťové bunky a dopriať človeku zážitok, aký v hociktorej reštaurácii nezažije.

Nielen kuchyňa, ale aj profesionálna obsluha, respektíve servis , ktoré určite oceníte ako bonus pre úspešné ukončenie pracovného roku.

Prostredie našej reštaurácie Friends & Rosario sa nesie v jemnom talianskom duchu a nepochybne si ho ihneď zamilujete aj vy. Je ako stvorené na nekonečné priateľské debaty s kolegami, ale aj zábavu, ktorá nesmie na žiadnom firemnom večierku chýbať.

Neoddeliteľnou súčasťou špičkového jedla a správneho firemného večierku je aj vhodný alkohol. Naša bohatá ponuka vín nepochybne nadchne aj toho najnáročnejšieho zákazníka. A ozaj, pýtate sa, čo si vlastne u nás môžete dať na jedenie? Odporúčame pozrieť si náš jedálny lístok, no vopred sa pripravte, že vám potečie nejedna slinka!

Tak čo, navnadili sme Vás? Vyskúšajte si tohtoročný firemný večierok zorganizovať v našej reštaurácii Friends & Rosario a my vám garantujeme, že budete veľmi milo prekvapení. Pre viac informácií ohľadom firemných večierkov a ich rezervácie nás neváhajte kontaktovať.

 

Tešíme sa na Vás!

Najlepšia talianska reštaurácia v okoli

Peter Bilik Avatar Peter Bilik

Bol som tam cez obed na menucko. Na vsetko som cakal velmi dlho nielen ja ale aj ludia okolo mojho stola. Za tu cenu za jedlo bola polievka velmi riedka s minimom ingrediencii, hlavne jedlo malo zeleninovu prilohu vo forme jedneho mesiacika rajciny. Inak prostredie i cistota ok. Dal by som 2 a pol hviezdy.

Tomáš Hasaj Avatar Tomáš Hasaj

Ochotny personal. Dobre jedlo. Prijemne prostredie. Bohuzial po poslednej rekonstrukcii a prerobeni na taliansku restauraciu niektore ceny isli na dvojnasobok. Za obycajneho capovaneho Bazanta 2,3 € je uz asi dost... Pred rekonstrukciou by sme mu dali 5*!

Tonko Salonka Avatar Tonko Salonka