romanticka vecera nitra

Romantická večera v Nitre


Nie je snáď nič krajšie, ako vziať svoju partnerku či partnera na chutnú romantickú večeru do reštaurácie, kde sa o jedlo postarajú profesionálni kuchári. Problém však často nastáva pri výbere reštaurácie. Dnes nad tým dlho uvažovať nemusíte, pretože naša reštaurácia Friends&Rosario ristorante vám ponúka nielen chutné jedlo, ale takisto aj príjemné prostredie.
Chcete prekvapiť svoju polovičku krásnym večerom, pri ktorom sa dobre najete, budete sa cítiť príjemne a nestrávite pri varení a následnom upratovaní dlhé hodiny? Presne v tomto prípade by ste mali staviť na dobrú reštauráciu v okolí. Ak bývate blízko mesta Nitra, určite by vám nemala uniknúť naša reštaurácia Friends&Rosario ristorante, ktorá je jedinečná nielen talianskymi špecialitami, ale takisto aj svojim prostredím.
Milovníci talianskych špecialít a talianskej kuchyne si prídu na svoje. Jedlá sú nielen chutné, ale takisto aj zdravé a gastronomicky pútavé. Práve vzhľad je jednou z najdôležitejších vecí, keďže všetci dobre vieme, že práve ten ovplyvňuje našu chuť do jedla. Všetky pokrmy sú pripravené tak, že chutia ako z domácej kuchyne a vždy sú vyrobené z kvalitných a čerstvých surovín.
Vychutnajte si aj vy romantiku a zakončite svoj deň perfektným jedlom. Chutné talianske jedlá sa v našej reštaurácií snúbia s komfortom a príjemnou atmosférou, ktorú vytvára nielen okolité prostredie, ale najmä vnútorné zariadenie. Romantická večera je skvelým zážitkom pre zamilované dvojice, ktoré si chcú oddýchnuť od každodenného stresu, detí a zhonu, ktorý ich neopustí počas bežných dní.
Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. Rovnakého hesla sa držíme aj my, a preto vás pozývame, aby ste aj vy vašu lásku oslávili u nás, v srdci starého mesta Nitry, v kombinácií s komfortom a výborným jedlom. Stačí len to, že prídete a my sa postaráme o všetko ostatné.