5 dôvodov, prečo je romantická večera ideálnym darčekom nie len na Valentína

Valentín je už o pár dní a aj keď by sme si mali lásku prejavovať po celý rok, jeden deň je len o nás, zamilovaných. Žiadne ruchy okolia, žiadne prehnané darčeky a stres z kúpy nevhodných darčekov. Stačí jeden správny a dobre premyslený darček – chutná večera v dobrej reštaurácii.

Prečo? Dôvodov je minimálne 5. Poďme si ich povedať.

  • Bez stresov

Koľko času venujeme výberu vhodného darčeka na Vianoce? A neprejdú ani dva mesiace a opäť je čas byť kreatívnym vo výbere valentínskeho prekvapenia. My vieme, že to nerobíte kvôli povinnosti, ale z lásky. Ale čo tak lásku prejaviť bez úzkosti, časového zhonu a no zachovať si kreativitu? Originálnym môžete byť napríklad pri výbere Valentínskeho menu. My vo Friends & Rosario ristorante si dáme záležať na tom, aby aj v tento výnimočný deň boli jedlá mimoriadne chutné, suroviny, ako vždy, čerstvé, ponuka pestrá a hlavne….kuchyňa domáca talianska.

  • Večer len o vás dvoch

Každý deň chodíte do práce, staráte sa o deti, o domácich miláčikov, udržiavate poriadok, pripravíte minimálne jedno jedlo a večer si obaja vyčerpaní sadnete na gauč s plnou hlavou myšlienok z celého dňa. Často bez energie na ďalší rozhovor. Poznáte to? Tak si doprajte raz za rok sadnúť si k vopred pripravenému stolu pre vás, na ktorom bude najlepšia talianska pizza v Nitre alebo voňavé bolongské lasagne. Nik vás neruší, nik od vás nič nepotrebuje, nech sa páči, môžete sa konečne so svojim amore rozprávať.

  • Milá tradícia

Postupne si na túto príjemnú chvíľku tak zvyknete, že sa z toho stane najmilšia tradícia. A my pre vás budeme mať v jedálničku stále niečo nové 😊

  • Dostupné prekvapenie

Keďže je naša reštaurácia priamo v centre mesta Nitra, doprajte si jednu jazdu taxíkom a dva poháre najlepšieho talianskeho vína. Veď to k dobrému jedlu predsa patrí!

  • Afrodiziakum

Láska ide cez žalúdok. Počuli ste už túto vetu, však áno? A nie je to len fráza. Dobré jedlo môže naozaj vplývať na telo ako afrodiziakum. Veľmi známe afrodiziakum je napríklad tmavá čokoláda, hľuzovky alebo pistácie. Možno nie je náhoda, že aj v našom Valentínskom menu nájdete výborný hovädzí steak na grile servírovaný na tekvicovo-zemiakových gnocchi s maslom, pancetta chipsami a pistáciami. Ochutnajte a dajte nám vedieť, ako ste si vy užili Valentínsku večeru v Friends & Rosario ristorante.